Pre terapiu kašľa, vytvára a dopravuje liečivo do pľúc, aj na liečbu stavov, ako je bronchitída, bronchiolitída, alebo astma.
Advanced Valve Technology (technológia dvojitých zdokonalených ventilov - pri použití náustku) maximalizuje množstvo liečiva počas vdýchnutia a znižuje stratu počas výdychu - synchronizáciou toku aerosolu.
Veľkosť častíc 2,65 µm
MMAD*, zásobník liečiva 2-10 ml, vysoký výdaj aerosólu: 0,7 ml

Mimoriadne VHODNÝ K pomocnej LIEČBE COVID-19#, pri použití kys. hyalurónovej (napr. Yabro) vytvára telu vlastný ochranný film v dýchacích cestách, čím účinne bojuje proti suchému kašľu, škriabaniu v krku, "drhnutiu" pri kašlaní a pomáha rozdráždeným dýchacím cestám, ktoré boli poškodené vírusom. Vhodný pre akútnu fázu ochorenia, ako aj pri dýchacích problémoch, spojených s post-covidovým syndrómom.


Typ: NE-C105-E (nástupca modelu NE-C28P-E)

  • výdaj aerosólu 0,7 ml (kratší čas inhalovania)
  • veľkosť produkovaných častíc v aerosóle 2,65 µm MMAD*
  • Omron A.V.T. (Advanced Valve Technology) inhalačný set pri použití s náustkom
  • nový adaptér pre masky na inhalovanie aj v ľahu
  • hlučnosť 55dB
  • najlepší aj na viskózne (hustejšie, olejovité) liečivá na báze kyseliny hyalurónovej
  • minimálne zostatkové množstvo liečiva

OMRON C28P s inhalačným náustkom

Cena: 79,90 € s DPH

Cena zahŕňa: prístroj OMRON C28P, inhalačná súprava, hadica, náustok A.V.T., maska pre dospelých, maska pre deti, adaptér masky na inhalovanie aj v ľahu, vzduchový filter 5 ks, cestovné puzdro, návod, záručný list + 100 ml Vincentka ZDARMA!

Tip: Ak sa súčasti inhalačného setu veľmi znečistia, nahraďte ich novými. Vzduchový filter neumývajte ani nečistite. Ak vzduchový filter navlhne, vymeňte ho. Navlhnutý vzduchový filter môže spôsobiť nepriepustnosť.

*MMAD - stredný priemer produkovaných častíc znamená, že 50% častíc je väčších a 50% častíc je menších, ako uvádzané čislo, čiže pomerné množstvo liečiva sa vždy dostane do horných aj doplných dýchacích ciest.

Parametre

Bonus v cene: 100 ml Vincentka, 3 ročná záruka na prístroj, autorizovaný servis OMRON, registrovaná zdravotnícka pomôcka (ŠUKL) určená pre slovenský trh
Výdaj aerosólu: 0,7 ml
Napájanie: 230 V
Typ inhalátora: kompresorový
Vhodné pre Yabro: Áno
Detský dizajn: Nie
Vhodné pre celú rodinu: Áno
Nosová sprcha v balení: Nie
Odsávačka hlienov v balení: Nie
Hlučnosť: 55 dB
Veľkosť častíc: 2,65 µm MMAD

 

Zdroj: celimed.sk (modifikované)

# Táto registrovaná zdravotnícka pomocka je doporučená pre doplnkovú liečbu ochorenia COVID-19.

VZP VIRIDIS NENESIE ŽIADNU ZODPOVEDNOSŤ ZA AKÉKOĽVEK ŠKODY SPÔSOBENÉ POUŽITÍM INFORMÁCIÍ Z WEBOVÉHO SÍDLA VIRIDIS.SK ALEBO JEHO SLUŽIEB A ANI ZA VÝSLEDKY ROZHODNUTÍ POUŽÍVATEĽOV REALIZOVANÝCH NA ZÁKLADE POUŽÍVANIA TÝCHTO INFORMÁCIÍ.
POUŽÍVATEĽ WEBOVÉHO SÍDLA VIRIDIS.SK BERIE NA VEDOMIE, ŽE INFORMÁCIE ZÍSKANÉ PROSTREDNÍCTVOM VIRIDIS.SK ALEBO SLUŽIEB NA TEJTO WEBOVEJ ADRESE POSKYTOVANÝCH NENAHRÁDZAJÚ NÁVŠTEVU LEKÁRA, LEKÁRNIKA ALEBO INÉHO ZDRAVOTNÍCKEHO PRACOVNÍKA. POUŽÍVANIE WEBOVÉHO SÍDLA VIRIDIS.SK ALEBO JEHO SLUŽIEB NESMIE BYŤ CHÁPANÉ AKO NÁHRADA ODBORNEJ ZDRAVOTNEJ STAROSTLIVOSTI. TIETO INFORMÁCIE MAJÚ IBA INFORMAČNÝ CHARAKTER A NESMÚ BYŤ POUŽITÉ NA LIEČBU, PREVENCIU ALEBO DIAGNOSTIKU BEZ PREDCHÁDZAJÚCEJ KONZULTÁCIE S PRÍSLUŠNÝM ZDRAVOTNÍCKYM PRACOVNÍKOM!
PREVÁDZKOVATEĽ WEBOVÉHO SÍDLA VIRIDIS.SK NENESIE ZODPOVEDNOSŤ ZA PRÍPADNÉ CHYBY ALEBO NEAKTUÁLNOSŤ ÚDAJOV V KTOREJKOĽVEK ČASTI ALEBO ÚROVNI WEBU VIRIDIS.SK ALEBO SLUŽIEB TU POSKYTOVANÝCH. POUŽITIE WEBU VIRIDIS.SK ALEBO JEHO SLUŽIEB NENAHRÁDZA ODBORNÉ POSÚDENIE A POSKYTNUTIE ZDRAVOTNEJ STAROSTLIVOSTI JEDNOTLIVÝMI ZDRAVOTNÍCKYMI PRACOVNÍKMI.